Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
FIFA NAPRAVILA USLUGU KOSOVU: /

Hrvatska protiv bivše srpske pokrajine neće imati lagan posao

Kosovo je u ponedjeljak, uoči prve kvalifikacijske utakmice za SP 2018.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Kosovo je postalo 210. članica FIFA-e u svibnju, a uoči prve kvalifikacijske utakmice protiv Finske postavilo se pitanje u kojem će sastavu nastupiti. Pravila FIFA-e nalažu da nogometaš koji je nastupao za jednu reprezentaciju ne smije nastupati za drugu reprezentaciju.

DOBRA VIJEST ZA IZBORNIKA ČAČIĆA: Fatih Terim uoči susreta s Vatrenima ostao bez važnog igrača

Igrači koji su dobili odobrenje FIFA-e su Fanolu Pededaju i Enisu Alushi koji su prije nastupali za Njemačku, Bersantu Celini i Elbasanu Rashaniju (Norveška), Hekuranu Kryeziuju i Albertu Bunjaku (Švicarska), Sinanu Bytyciju (Austrija), Vedatu Muricu ( Albanija) te Ertonu Fejzullahu (Švedska).

Još najmanje tri nogometaša čekaju da se im se odobri nastup za Kosovo koji je u kvalifikacijama za SP u skupini I zajedno s Finskom, Turskom, Ukrajinom i Hrvatskom.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike