europski pregled / Europski velikani u velikoj krizi: Mourinhu se opasno trese stolica, a pod sve većim pritiskom i Niko Kovač

Vlašić je produbio krizu Reala, a krizu sinoć u Ligi prvaka nije prekinuo ni Bayern München Nike Kovača

3.10.2018.
20:45

Jučerašnji pogodak Nikole Vlašića u Moskvi, kojim je srušio aktualnog trostrukog europskog prvaka Real Madrida, apsolutni je 'highlight' prvog seta utakmica 2. kola Lige prvaka, no prošetali smo i ostalim terenima i provjerili formu hrvatskih nogometaša, kao i najvećih europskih klubova, ali i njihovih trenera.

Vlašić je produbio krizu Reala, a krizu sinoć u Ligi prvaka nije prekinuo ni Bayern München Nike Kovača, a stolac se opasno trese Joseu Mourinhu, treneru Manchester Uniteda.

Bayern - Ajax na Allianz Areni 1:1. Niko Kovač već treću utakmicu ne zna za pobjedu, a prekinut je niz od 12 uzastopnih pobjeda Bayerna u Münchenu u skupinama Lige prvaka.

Manchetser United - Valencia 0:0 - četvrta utakmica bez pobjede za Josea Mourinha.

Juventus - Young Boys 3:0, hat trick Dybale, Ronaldo je odradio utakmicu kazne - nije nastupio, Mandžukić je počeo, izišao je u 78. minuti.

Andrej Kramarić ušao je u igru u 54. minuti utakmice protiv Manchester Cityja koju je Hoffenheim izgubio 2:1.

A evo što su javnosti sinoć nakon novih nezadovoljavajućih rezultata ponudili Niko Kovač i Jose Mourinho.