ENGLESKA SENZACIJA MOŽE POČETI SA SLAVLJEM: / Spursi kisali i doveli ih pred vrata raja

Nogometaši Tottenham Hotspura na svom su White Hart Laneu odigrali samo 1-1 (1-0) protiv West Bromwich Albiona u susretu 35.

25.4.2016.
22:56

Oba gola na utakmici postigao je stoper gostiju CraigDawson, prvo se u 33. minuti od njegovih leđa u dvoboju s Vertonghenom lopta odbila u vlastitu mrežu, da bi u 73. minuti nakon visokog skoa glavom zatresao suparničku mrežu.

Drugi Tottenham sada ima 69 bodova, sedam manje od vodećeg Leicestera, kojemu tako za prvi naslov prvaka u klupskoj povijesti nedostaje još samo jedna pobjeda. No do nje im neće tako lako biti doći jer do kraja trebaju igrati s Manchester Unitedom, Evertonom i Chelsejem. Spursi pak igraju još s Chelseajem, Sothamptnom i Newcastleom.