Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
LUDNICA /

Ekipa Boysa odradila je posao u Razgradu: Pogledajte kadrove nakon utakmice, ovo niste mogli vidjeti na TV-u

Ekipa Boysa odradila je posao u Razgradu: Pogledajte kadrove nakon utakmice, ovo niste mogli vidjeti na TV-u
Foto:
5 /11
VOYO logo

Nogometaši Dinama u prvoj su utakmici 3. pretkola Lige prvaka kao gosti svladali bugarski Ludogorec u Razgradu sa 2-1 (2-1). Utakmica je odlično počela za Dinamo koji je poveo sa 2-0 golom Dine Perića (6) i autogolom domaćeg vratara Sergija Padta (9-ag), a na konačnih 1-2 smanjio je Bernard Tekpetey (22). Zagrebačke plave su do pobjede nosili i Bad Blue Boysi. Njih nešto manje od stotinjak zaputilo se u Razgrad i bili 12. igrač svoje momčadi. Iako ih je bilo manje nego, primjerice, 2012. kad je bilo zabranjeno gostovanje, ali su Boysi tada u dobroj brojci ipak otputovali u Bugarsku, ekipa je ipak odradila svoj posao u Razgradu. Nakon susreta, dinamovci i igrači zajednički su proslavili pobjedu na zahtjevnom gostovanju. Igrači su došli pred gostujuću tribinu i navijali s navijačima, a bacili su im i pokoji dres.

VOYO logo
Pogledaj još galerija