DRUŠTVENE MREŽE HVALE RAKITIĆA, ALI MARCA GA JE POKOPALA: / 'Bio je nemoćan i nevidljiv. Utjecaj na igru mu je slabio'

'Posebno je nemoćan i nevidljiv protiv svog bivšeg kluba bio u drugom poluvremenu'

20.6.2020.
9:43

Kao što smo napisali nešto ranije, Ivan Rakitić dobio je hvalospjeve na društvenim mrežama za svoju prezentaciju jučer protiv Seville na Sanchez Pizjuanu (0:0), a SofaScore dala mu je dobru ocjenu 7.2. Međutim, prema ocjenama izvjestitelja najčitanijeg španjolskog medija s derbija 30. kola La Lige, kao i posjetitelja portala Marce, bio je jedan od lošijih igrača gostiju iz Katalonije...

Joan Jordan (Sevilla) and Ivan Rakitic (Barcelona) during the Spanish championship, La Liga football match between Sevilla FC and FC Barcelona on June 19, 2020 at Sanchez Pizjuan Stadium in Sevilla, Spain - Photo Manuel Gomez / Spain DPPI / DPPI,Image: 533758085, License: Rights-managed, Restrictions: Hungary Out, Model Release: no

JEDNA JE IVANOVA OBJAVA KASNO SINOĆ DOSLOVNO SRUŠILA INTERNET: /

'Nastavi pokazivati hejterima da su u krivu'

'Utjecaj Hrvata na igru blijedio je kako je utakmica prolazila'

"Utjecaj Hrvata na igru blijedio je kako je utakmica prolazila te se do samog kraja nije najbolje snašao u igri, a posebno je nemoćan i nevidljiv protiv svog bivšeg kluba bio u drugom poluvremenu" piše Marca.

Rakitić je tako Marca drugu utakmicu zaredom loše ocijenila.

U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla i Barcelona su na stadionu Sanchez Pizjuan odigrali bez golova. Barca je ovim rezultatom otvorila priliku Real Madridu da pobjedom protiv Real Sociedada dostigne katalonskog velikana.

Barcelona's Croatian midfielder Ivan Rakitic (R) challenges Sevilla's Brazilian midfielder Fernando during the Spanish league football match between Sevilla FC and FC Barcelona at the Ramon Sanchez Pizjuan stadium in Seville on June 19, 2020.,Image: 533630328, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Rakitić za Barcelonu igrao do 88. minute

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je za Barcelonu igrao do 88. minute, kad ga je zamijenio Puig.