DRAMA U KAZAHSTANU: / Astana prošla golom u 3. minuti sudačke nadoknade

Nogometaši Astane, Celtica, BATE Borisova i moskovskog CSKA prošli su u zadnju fazu natjecanja nakon uzvratnih susreta 3. pretkola Lige prvaka.

5.8.2015.
21:38

Prava drama odvijala se u Kazahstanu gdje je domaća Astana pobjedom 4-3 nad Helsinkijem ušla u 4. pretkolo. Pogodak vrijedan prolaza postigao je Postnikov u trećoj minute sudačke nadoknade i to kada je Astana imala igrača manje.

CSKA slavio kod praške Slavije

Celtic je odigrao 0-0 kod azerbajdžanskog Karabaha i sačuvao prednost od 1-0 iz Glasgowa, dok je CSKA u uzvratu pobijedio u Pragu Spartu s 3-2 i s ukupnih 5-4 prošao dalje. Česi su nakon samo 16 minuta vodili s 2-0, a do kraja primili tri gola, dok kojih je dva postigao junak dvoboja Alan Džagojev.

Rezultati uzvratnih utakmica 3. pretkola Lige prvaka: *Astana - Helsinki 4-3 (prva utakmica 0:0), Karabah Agdam - *Celtic Glasgow 0:0 (0:1), Sparta Prag - *CSKA Moskva 2:3 (2:2), *BATE Borisov - Videoton 1:0 (1:1)