DRAMA NA STAMFORD BRIDGEU: / United preokrenuo rezultat u nastavku, Barkley spasio bod za domaćina u posljednjim sekundama

Chelsea i Manchester United su odigrali dramatičnu utakmicu na Stamford Bridgeu

20.10.2018.
15:45

Chelsea i Manchester United odigrali su neriješeno (2-2) u dramatičnoj utakmici na Stamford Bridgeu u kojoj je Ross Barkley u posljednjim sekundama donio domaćinu bod. Jose Mourinho je tako ostao kratak za veliku pobjedu prilikom povratka na svoj bivši dom.

Chelsea je prvi poveo, nakon što je Antonio Rudiger glavom nakon kornera zabio za 1-0 u 21. minuti. U drugom poluvremenu je United napravio preokret preko Anthonyja Martiala, koji je pogocima u 55. i 73. minuti doveo goste u vodstvo. Međutim, Barkley je nakon gužve u kaznenom prostoru Davida De Gee spasio bod za Chelsea i sačuvao neporaženi niz momčadi Maurizia Sarrija.