DINAMO IH RAZBIO, A ONI VJERUJU U ČUDO: / 'Prvenstvo još nije izgubljeno'

Nogometaši Rijeke izgubili su na Maksimiru od Dinama s 0:3 čime je razlika između prve i druge momčadi prvenstva povećana na pet bodova.

22.2.2016.
15:24

S obzirom da je do kraja prvenstva ostalo 13 kola razlika se ne čini nedostižnom, no igra kakvu je pokazala momčad Matjaža Kekak u nedjeljnom derbiju ne ulijeva povjerenje da će ipak oni na kraju proslaviti prvi naslov prvaka u povijesti HNL-a.

"Nismo smjeli ovo dopustiti posebice nakon prvog poluvremena kojega smo dobro odigrali. Ušli smo u drugom poluvremenu s nekim strahom, ne znam zašto nam se to događa. Treba analizirati utakmicu i vidjeti gdje smo griješili. Prvenstvo još nije izgubljeno" prokomentirao je Filip Bradarić, jedan od ponajboljih igrača Rijeke tijekom susreta.

Dinamo je visokom pobjedom prekinuo Rijekim niz od 25 utakmica bez poraza. Unatoč gubitku bodova navijači su zapljeskali svojim junacima, a sljedeću priliku za to imat će u subotu kada na Rujevicu stiže Hajduk.