ŽESTOKO JE NA TRIBINAMA / Festival mržnje na Maksimiru. Evo s kakvim su se gadnim uvredama častili Boysi i Torcida

Tijekom zagrijavanja igrača, Boysi su govorili kako tražili pobjedu, dok je Torcida na par minuta zašutjela

5.12.2021.
18:55
Matija Habljak/PIXSELL

Na Maksimiru se od 17:30 na Maksimiru igra najveći hrvatski derbi. U sklopu 18. kola Prve HNL Dinamo je domaćin zahuktalom Hajduku. Susret dolazi samo par dana nakon što je Damir Krznar dao otkaz na klupi Modrih te je momčad do kraja polusezone preuzeo Željko Kopić.

Navijači Hajduka u velikom su broju stigli na Maksimir, a prije utakmice stvorila se velika gužva na parkingu na jugu stadiona gdje su navijači Hajduka.

HAJDUK SLAVIO NA MAKSIMIRU /

Dambrauskas nastavio sjajan niz i uzeo puni plijen u derbiju, fenomenalni Marko Livaja srušio Modre

'Vi ste Totovi'

Kada i Boysi i Torcida ušli na stadion, moglo se začuti međusobno vrijeđanje: ''Ubij Purgera'' s jedne strane i ''Ubij tovara'' s druge, piše Index.

Tijekom zagrijavanja igrača, Boysi su govorili kako tražili pobjedu, dok je Torcida na par minuta zašutjela, a onda su na južnoj tribini izvjesili veliki transparent ''Mrzim Dinamo.''

Na to su Boysi odgovorili ''Vi ste Totovi, Tito je vaš'' i ''Ubij Tovara.''

Novi transparenti tijekom prvog poluvremena

Sredinom prvog poluvremena Boysi su istaknuli transparent kojim su parafrazirali stihove pjesme ''Moja Hercegovina'' Mate Bulića koja se puštala na Poljudu nakon utakmice Hrvatske i Rusije: