DEBITIRAO ZA MILAN: / Pašalić odigrao prve minute za talijanskog velikana

Hrvatski nogometaš Mario Pašalić upisao je prvi službeni nastup za momčad Milana, kluba u kojeg je stigao prije tjedan dana.

19:51

HRVAT IZNENADIO SUIGRAČE: Fenomenalnom golčinom ostavio ih bez teksta

HRVAT IZNENADIO SUIGRAČE: /

Fenomenalnom golčinom ostavio ih bez teksta

Talijanski velikan slavio je pritiv engleskog Bournemoutha 2:1, a s obzirom na to da Vicenzo Montela nije imao najbolje igrače na raspolaganju jer se nalaze s reprezentacijama, priliku su dobila tri debitanta. Uz Pašalića to su još Leonel Vangioni i Gianluca Lapadula.

Kod Engleza, domaćina u ovoj utakmici, debitirao je Jack Wilshere, koji je posljednjeg dana prijelaznog roka stigao u taj klub na jednogodišnju posudbu.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, dok su u drugom Talijani poveli preko Susa u 64. minuti. Domaćini su uzvratili dvije minute kasnije preko Mousseta. Milan je potom u sljedećoj minuti stiigao do vodstva i konačnog rezultata. Niang je bio precizan s bijele točke.

Bournemouth 1-2 Milan

Suso 64 (M), Mousset 66 (B), Niang pen 67 (M)

Bournemouth: Allsop (Holmes 46), Stanislas, Mings (Buckley 46), Jordan (Mousset 46), Harfield (Cummings 80), Gosling, Wilshere (McCarthy 46), Hyndman, Pugh, Grabban, Afobe

Milan: Gabriel (Plizzari 79), Abate (Pobega 91), Ely, Paletta, Vangioni, Pašalić (Curto 79), Sosa, Suso, Luiz Adriano (La Ferrara 46), Lapadula (Zanellato 62), Niang