REDSI IH MASAKRIRALI / Ronaldo nakon blamaže na Old Traffordu izdao naredbu suigračima: 'Moramo to napraviti. I to odmah'

Ovo je najeća Liveproolova pobjeda u Teatru snova

25.10.2021.
10:45

U najvećem derbiju engleskog nogometa Liverpool je na Old Traffordu deklasirao Manchester United s 5-0 ostvarivši rekordnu pobjedu u "Kazalištu snova". Već nakon 50 minuta igre imali su 5-0, a od 61. minute i igrača više, no stali su na loptu.

KAKAV DEBAKL 'CRVENH VRAGOVA' /

Liverpool napunio mrežu Man. Uniteda i stigao do rekorda na Old Traffordu; Pogba isključen, Ronaldo potpuno 'poludio'

Cristiano Ronaldo je u potpunosti je, inače, izgubio živce u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Faulirao je Curtisa Jonesa i onda je krenuo udarati po lopti iako je sudac svirao prekršaj. Živčani Portugalac je i udario Jonesa pa zatim dobio žuti karton.

A nakon utakmice i teškog poraza obratio se navijačima putem društvenih mreža.

"Ponekad rezultat nije onaj za koji smo se borili. Ponekad rezultat nije ni onaj koji smo željeli. Za ovo smo mi krivi, samo mi, nitko drugi. Naši su navijači ponovno bili nevjerojatni u podršci koju su nam pružili. Oni zaslužuju bolje od ovog što smo napravili, puno bolje. Na nama je da to i ostvarimo. I to odmah!", poručio je Portugalac.

Do sada najveću pobjedu na Old Traffordu Redsi su ostvarili u ožujku 2009. kada su pobijedili s 4-1.