CHELSEA ZAPEO NA TEŠKOM GOSTOVANJU: / Irac spektakularnim slobodnjakom zaustavio Conteove trupe

Nogometaši Chelseaja nisu uspjeli pobijediti na gostovanju kod Burnleyja, utakmica 25. kola Premier lige okončana je rezultatom 1-1.

12.2.2017.
16:43
AFP, OLI SCARFF

Chelsea je poveo već u sedmoj minuti nakon fantastičnog kontranapada koji je zaključio Pedro. No, vodeća momčad Premier lige nije uspjela sačuvati prednost, u 24. je minuti spektakularnim pogotkom iz slobodnog udarca s 25 metara udaljenosti izjednačio Irac Robbie Brady.

IZNOSI KOJI ĆE VAS ŠOKIRATI: /

Najbolje plaćeni igrač Premier lige je rezerva, a i Fabregasov slučaj je nevjerojatan

Burnley je, inače, izrazito domaćinska momčad, jako ju je teško svladati na njezinom terenu ove sezone, što je sada iskusio i Chelsea koji u drugom poluvremenu nije uspio uputiti nijedan udarac unutar okvira gola. Po prvi put od 1975. godine Burnley je tako ostao neporažen u šest uzastopnih domaćih utakmica u najvišem razredu engleskog nogometa.

Chelsea je, dakako, i dalje uvjerljivo vodeći na ljestvici, ima deset bodova više od Tottenhama i Arsenala, ali u ponedjeljak mu se Guardiolin Manchester City može približiti na osam bodova zaostatka.