CHELSEA SVLADAO WEST HAM I STIGAO DO PRVE POBJEDE U ZADNJE ČETIRI UTAKMICE: / Silva i Abraham zabili za 3 boda, Kovačić ušao u drugom poluvremenu

U ranije odigranoj utakmici Burnley je pobijedio Wolverhampton i pobjegao iz zone ispadanja

21.12.2020.
23:51

U susretu 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio West Ham sa 3-0 upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri susreta u svim natjecanjima.

MOURINHO PRONAŠAO IDEALNO POJAČANJE: /

U Tottenham za 50 milijuna eura dovodi jednog od najboljih igrača Budneslige?

Golove za "Bluese" zabili su Thiago Silva (10) i Tammy Abraham (78, 80).

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je ušao u igru u 66. minuti.

Silva se upisao u povijest

U ponedjeljak su igrali i Burnley i Wolverhampton, a slavio je domaćin sa 2-1 pobjegavši iz zone ispadanja.

Strijelci za Burnley bili su Ashley Barnes (35), koji je zabio pogodak nakon 970 minuta posta, te Chris Wood (51), dok je za goste u samoj završnici iz kaznenog udarca zabio Fabio Silva.

Mladi Portugalac je postao najmlađi strijelac u povijesti Wolvesa u Premier ligi, pogodak je zabio sa 18 godina i 155 dana.

Fabio Silva

Na ljestvici vodi Liverpool sa 31 bodom, Leicester je drugi sa 27 bodova, dok Manchester United i Everton imaju po 26 bodova. Chelsea je sada peti sa 25 bodova koliko ima i Tottenham na šestom mjestu.