CHELSEA SLAVIO NA STAMFORD BRIDGEU: /

Prvake pomazila sreća, Palce izgubio i ostao u zoni ispadanja

Peti Chelsea sada ima 56 bodova, dva manje uz utakmicu više od četvrtog Tottenham Hotspura.

10.3.2018.
20:38

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 30. kola engleskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao Crystal Palace sa 2-1 (2-0).

Oba svoja gola Chelsea je postigao uz veliku dozu sreće, prvo je Willianov udarac u 25. minuti završio u mreži odbivši se od vratnice, da bi u 32. minuti branič gostiju Kelly pogodio svog vratara Hennessyja u glavu, a od njegove glave lopta se odbila Kellyju u koljeno i skrenula u gol.

Crystal Palace je u nastavku bio mnogo bolji, ali je uspio tek smanjiti na 2-1 preko Von Aanholta u 90. minuti.

Peti Chelsea sada ima 56 bodova, dva manje uz utakmicu više od četvrtog Tottenham Hotspura, dok je Crystal Palace ostao u zoni ispadanja, 18. sa 27 bodova, jednim manje od 17. Southamptona.