PREMIERLIGA / Chelsea s dva gola u dvije minute stigao do druge pobjede: Nakon 24 utakmice zabila i zvijezda plaćena 70 milijuna

Chelsea je ovom pobjedom barem minimalno popravio stanje na ljestvici. Popeo se s 15. na 11. mjesto

2.10.2023.
23:06

Tek drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni upisali su nogometaši Chelseaja koji su kao gosti, u zadnjem susretu sedmog kola engleske Premier lige, svladali Fulham 2-0.

KAO IZ NOĆNE MORE /

Arsenalovo dijete od 30 milijuna eura pošteno se obrukalo: Promašio dva kaznena udarca, a onda se dogodilo nešto još gore

Utakmica je riješena u samo dvije minute prvog poluvremena. Chelsea je poveo u 18. minuti, a strijelac je bio Mihajlo Mudrik.

Bio je to premijerni pogodak 22-godišnjeg Ukrajinca u dresu Chelseaja. Već u sljedećem napadu bilo je 2-0, a grešku domaćeg sastava iskoristio je strijelac Borja.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a Chelsea je barem minimalno popravio stanje na ljestvici. Popeo se s 15. na 11. mjesto. Preskočio je Chelsea i Fulham koji je sada trinaesti.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo