KAO IZ NOĆNE MORE / Arsenalovo dijete od 30 milijuna eura pošteno se obrukalo: Promašio dva kaznena udarca, a onda se dogodilo nešto još gore

Propisno se osramotio, a onda je uslijedio još veći šok

23.9.2023.
10:30

Nogometaši Nice zasjeli su na čelo ljestvice francuskog prvenstva 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv dosadašnjeg lidera Monaca u prvom susretu 6. kola.

DRŽIMO PALČEVE /

Trener Feyenoorda ima dobre vijesti za Dalića: Ivanušec bi se mogao vratiti ranije od očekivanog

Tragičar dvoboja definitivno je bio napadač Monaca Folarin Balogun kojemu je gostujući vratar Bulka obranio čak dva kaznena udarca, prvog u 11., a drugog u 55. minuti.

Nevjerojatnu blamažu mladog Amerikanca pogledajte OVDJE.

Da stvar bude gora po bivšeg napadača Arsenala i njegovu momčad Monaco, gosti su u samom finišu meča došli do pobjede. Jedini pogodak na utakmici postigao je Boga u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon sjajnog solo-prodora.

Nice sada ima 12 bodova, jedan više od drugog Monaca.