NISKO JE PAO / Gvardiol razočarao izvedbom na St Jamesu pa dobio lošu ocjenu: 'Napravio je nekoliko traljavih dodavanja'

Iako je nastupio svih 90 minuta Gvardiolova izvedba nije bila najbolja

28.9.2023.
12:35
profimedia

Nogometaši Newcastle Uniteda izborili su plasman u osminu finala Liga kupa nakon što su na St James Parku pred 59.000 gledatelja pobijedili Manchester City s 1-0.

NIJE FER /

Dok neki pišu da je otpisan u Realu, ugledni list stao u obranu našeg Luke: 'Ovo što rade Modriću je za plakati'

NIJE FER /

U prvoj postavi našla su se i dva hrvatska reprezentativca. Cijeli je susret igrao , Joško Gvardiol dok je prve minute nakon oporavka od ozljede dobio Mateo Kovačić koji je na terenu proveo 68. minuta. Bio je to prvi poraz "Građana" nakon osam uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima.

Iako je nastupio svih 90 minuta Gvardiolova izvedba nije bila najbolja. Gol.com je najskupljeg braniča na svijetu 'nagradio' s ocjenom četiri od maksimalnih deset. On je tako bio najlošije ocijenjeni igrač Građana.

"Napravio je nekoliko traljavih dodavanja, od kojih je jedno Murphyju dalo priliku u prvom poluvremenu i nije dobro kontrolirao prostor prilikom pogotka", napisali su.

No nisu ni Kovačiću dali nešto višu ocjenu. Iako se tek vratio nakon mjesec dana pauze i odigrao 68 minuta odlučili su mu dati tek pet.

Aktualnom europskom i engleskom prvaku ovo je prvi poraz nakon uspješnog niza pobjeda i njime je završio svoj put prema osvajanju Liga kupa.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo.