VRHUNSKA UTAKMICA / Chelsea lagano riješio Arsenal u gradskom derbiju, Kovačić briljirao

Kovačić je igrao do 72. minute za Chelsea koji se ovom pobjedom priključio Liverpoolu, Brightonu i Tottenhamu na čelu ljestvice

22.8.2021.
21:49

U derbiju 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je kao gost svladao Arsenal sa 2:0, a hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić sudjelovao je u akciji kod prvog pogotka.

Kovačić je u 15. minuti odlično proigrao Jamesa na desnom krilu, uslijedio je prizemni ubačaj na peterac gdje se našao povratnik u redove "plavih" Lukaku te bez problema poslao loptu u nebranjenu mrežu. Konačnih 2:0 postavio je James u 35. minuti snažnim udarcem nakon dodavanja Mounta.

MISTERIOZNI MARIO /

Mandžukić se pojavio na tribinama i zaintrigirao navijače, evo što su mu poručili

Kovačić je igrao do 72. minute za Chelsea koji se ovom pobjedom priključio Liverpoolu, Brightonu i Tottenhamu na čelu ljestvice s maksimalnih šest bodova, dok je Arsenal bez boda i bez postignutog gola nakon prva dva nastupa.