Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SALAH KRASNOM GESTOM POKAZAO KAKAV JE ČOVJEK: /

'On je jedan od najponiznijih igrača koje sam vidio'

Postao je prvi Egipćanin koji je zabio hat-trick u engleskom Premiershipu, a i podsjetio je na neke stare rekorde

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Mohamed Salah sinoć je zabio četiri gola u pobjedi Liverpoola nad Watfordom te je asistirao za peti. A Egipćanin je imao uistinu posebnu večer: ukupno je imao 57 dodira s loptom, pet uspješnih driblinga, četiri šuta po golu, četiri gola, tri kreirane prilike i jednu asistenciju.

I ne samo to. Postao je prvi igrač Liverpoola nakon Luisa Suareza koji je u jednoj utakmici zabio četiri gola te prvi igrač koji je zabio četiri gola iz četiri pokušaja nakon Andrej Aršavina koji je to napravio upravo Liverpoolu u travnju 2009. godine. Isto tako, postao je prvi Egipćanin koji je zabio hat-trick u engleskom Premiershipu.

Mootaz Chehade libanonski je nogometaš koji redovito prati zbivanja na nogometnim terenima te ih objavljuje na svom Twitter profilu pa tako nije propustio niti ovu sjajnu partiju egipatskog nogometaša:

Na kratkom videu vidljivo je kako se Salah ispričava vrataru Watforda Karnezisu kojemu je mrežu napunio do vrha, a Chehade je ostao impresioniran tom gestom:

"Jedan od najponiznijh igrača koje sam ikada vidio"

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike