DONIO BOD / Budimir novim golom spasio Osasunu poraza, četvrti je strijelac španjolske lige

10.12.2023.
20:30

Ante Budimir nastavlja s trpanjem za Osasunu. U 16. kolu španjolskog prvenstva zabio je u remiju 1-1 na gostovanju kod Cadiza.

REAKCIJE /

Sopić nakon poraza: 'Tko nije navikao gubiti, neka štrika doma', Ferenčina otkrio: 'Provest ćemo se na benzinskoj'

REAKCIJE /

Domaćin je poveo golom Martija u 19. minuti, da bi goste poraza spasio Budimir golom iz penala u 70. minuti.

Hrvatskom napadaču to je već osmi gol ove sezone, te dijeli četvrto mjesto na ljestvici strijelaca.

Osasuna je 14. sa 16 bodova, dok je Cadiz 17. s 13 bodova.

Ključnu utakmicu hrvatske ženske rukometne reprezentacija u borbi za četvrtfinale SP-a protiv Mađarske u ponedjeljak pratite na RTL Kockici i platformi Voyo.