NEMA MU KRAJA /

Budimir nastavlja fantastičan niz: Pogledajte njegov odličan pogodak

Naime, Budimir je u 60. minuti susreta, na dodavanje Bryana Zaragoze, precizno pogodio mrežu domaćina i time postavio konačni rezultat utakmice

5.10.2024.
19:44

U susretu 9. kola La Lige, Getafe i Osasuna su podijelili bodove remijem 1-1, a hrvatski napadač Ante Budimir ponovno je bio ključan za svoju momčad.

ŠUŠKA SE... /

Hrvatskom veznjaku sprema se transfer: Bivši dinamovac mogao bi put Španjolske?

Naime, Budimir je u 60. minuti susreta, na dodavanje Bryana Zaragoze, precizno pogodio mrežu domaćina i time postavio konačni rezultat utakmice, osiguravši važan bod Osasuni u madridskom predgrađu. Ovaj pogodak bio je njegov četvrti u trenutnoj sezoni, a zanimljivo je da je prošlog vikenda dva puta bio strijelac protiv vodeće Barcelone.

Osasuna se trenutno nalazi na petoj poziciji prvenstvene ljestvice sa 15 osvojenih bodova, dok katalonski gigant Barcelona predvodi poredak sa 21 bodom.