GLAVOM JE U ZAGREBU? / Brekalova utakmica za zaborav: Dobio je najlošiju ocjenu od svih igrača

Sve su glasnija šuškanja o povratku krilnog napadača u matični Dinamo, a u susretu protiv Sassuola nije pokazao apsolutno ništa

6.1.2024.
22:56

Sassuolo je pobjedom nad Fiorentinom (1-0) izašao iz krize u kojoj je poražen u čak pet od posljednjih šest utakmica. S druge strane, gosti iz Toskane u odličnoj su formi došli na gostovanje kod poljuljanog Sassuola, ali ono što se dogodilo neugodno ih je iznenadilo.

DINAMU TO ODGOVARA /

Betis i dalje u krizi: Pogledajte urnebesan pogodak koji ih je izbacio iz Kupa

Pinamonti je u 9. minuti zabio za vodstvo domaćina, a početkom drugog dijela VAR je poništio i gol Thorstvedta za povećanje vodstva. Fiorentina se zatim probudila i uraganski krenula po preokret, ali nije bilo sreće. Odlični Consigli u 64. minuti obranio je kazneni udarac Bonaventuri, a kada je i on bio savladan četiri minute kasnije, opet je reagirao VAR i zbog zaleđa poništio pogodak Viola.

U početnim sastavima Sassuola i Fiorentine našli su se Martin Erlić, odnosno Josip Brekalo. Sve su glasnija šuškanja o povratku krilnog napadača u matični Dinamo, a u susretu protiv Sassuola nije pokazao apsolutno ništa. Možda je i on, u maniri Nikole Kalinića, igrao protiv Sassuola, a razmišljao o Lokomotivi?

Prema Sofascoreu, Brekalo je bio najlošije ocijenjen igrač u redovima Fiorentine koja je unatoč ovom porazu ostala na četvrtom mjestu Serie A, dok je Sassuolo s ova prijekopotrebna tri boda skočio na 14. poziciju prvenstvene ljestvice.

S druge strane, Erlić je uz kapetana Berardija također imao najlošiju ocjenu u momčadi prema parametrima Sofascorea.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO