HRVATI U SERIE A / Bratska podjela bodova u hrvatskom okršaju u Italiji: Brekalova Fiorentina i Vlašićev Torino remizirali

Ovo je treći start u nizu za Josipa Brekala

21.5.2023.
17:58

Nogometaši Torina i Fiorentine podijelili su po bod u dvoboju 36. kola talijanske Serie A odigravši 1-1 na Olimpijskom stadionu u Torinu.

UZELI SAMO BOD /

Jurićev Torino u završnici ispustio pobjedu na domaćem terenu, asistencija Vlašića

Gosti su poveli u 48. minuti, a strijelac je bio Luka Jović. U 66. minuti izjednačujući pogodak za konačnih 1-1 postigao je Antonio Sanabria.

U momčadi Ivana Jurića cijelu je utakmicu odigrao Nikola Vlašić, dok je nekadašnji igrač Torina Josip Brekalo za Fiorentinu igrao od 65. minute.

Bodovno izjedančeni

Bodovno izjednačene momčadi uoči ovog kola sad su se izjednačile i s Bolognom. Sva tri kluba imaju po 50 bodova, a smjestili su se od 9. do 11. mjesta na ljestvici.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Lecce i Spezia odigrali su 0-0. Lecce je sa 33 boda na 16. mjestu, a Spezia je sa 31 bodom 17. Oba kluba će se u zadnja dva kola s Veronom (30 bodova) boriti za izbjegavanje 18. mjesta koje donosi preseljenje u Serie B, u koju će se preseliti zajedno s Cremoneseom (24) i Sampdoriom (18).

U nedjelju 28. svibnja od 20 sati ekskluzivno na PLAY Premiumu gledajte najveći FNC-ov event do sada koji će se održati Areni Zagreb! Ivan Erslan, Satoshi Ishii, Filip 'Nitro' Pejić, Ivica 'The Terror' Trušček i Marko 'Skull Crusher' Bojković samo su dio onoga što Vas očekuje!