UZELI SAMO BOD / Jurićev Torino u završnici ispustio pobjedu na domaćem terenu, asistencija Vlašića

7.5.2023.
17:14

U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Monze.

ČUDESAN OPORAVAK /

'Pa, što si to jeo u Beogradu?!' Modrić dobio pitanje koje ga je dobro nasmijalo, evo što je odgovorio

Dvoboj susjeda na ljestvici završio je remijem. Torino je poveo početkom drugog dijela, no Monza je u samoj završnici izjednačila.

Torino je poveo u 46. minuti golom Antonia Sanabrije na asistenciju Nikole Vlašića, a izjednačio je Gianluca Caprari u 86. minuti. Vlašić je za domaći sastav igrao do 76. minute.

Monza je sada deveta sa 46 bodova, dok je Torino stepenicu niže s isto toliko bodova.