BORDEAUX BOLJI OD MONACA: / Marseille i Rennes odigrali utakmicu s 4 gola

Toma Bašić nije nastupio za Bordeaux

27.8.2018.
0:07

Nogometaši Bordauxa pobijedili su Monaco 2-1 u susretu trećeg kola francuskog nogometnog prvenstva, dok su Marseille i Rennes odigrali 2-2.

ŠOU CAVANIJA, MBAPPEA I NEYMARA NA PARKU PRINČEVA: PSG razvalio Angers

Toma Bašić nije nastupio za Bordeaux, nije bilo niti Danijela Subašića na vratima Monaca, a bez nastupa je ostao i Duje Ćaleta-Car u redovima OM-a.

Kamano junak pobjede

Junak u pobjedi Bordeauxa bio je dvostruki strijelac Kamano pri čemu je drugi zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade. Domaćin je i ranije mogao do drugog gola, no Samuel Kalu je promašio kazneni udarac u 86. minuti. Gol za momčad iz Kneževine zabio je Pietro Pellegri, 17-godišnji talijanski napadač.

Marseille Rennes odigrali 2-2

U posljednjoj utakmici dana Marseille i Rennes su odigrali 2-2. Gosti su nakon prvog dijela vodili 2-0, no OM je u nastavku izjednačio. Strijelci za Rennes bili u Bourigeaud (38) i Sarr (45), a za OM su zabili Ocampos (54) i Bensebaini (72-ag).

U ranijoj utakmici Lille je s 3-0 pobijedio Guingamp, a golove su zabili Xeka (7) i Bamba (10, 74).

Na ljestvici vode PSG i Dijon sa po devet bodova.

REZULTATI U petak: Lyon - Strasbourg 2-0 (Terrier 42, B. Traore 64) U subotu: PSG - Angers 3-1 (Cavani 12, Mbappe 51, Neymar 66 / Mangani 21-11m) Nantes - Caen 1-1 (Sala 80-11m / Crivelli 37) Amiens - Reims 4-1 (Gnahore 22, Ghoddos 58, Konate 67, 73 / Cafaro 84) Nica - Dijon 0-4 (Aguerd 67, Haddadi 83, Keita 86, 90+3) Toulouse - Nimes 1-0 (Gradel 80-11m) Montpellier - St-Etienne 0-0 U nedjelju: Lille - Guingamp 3-0 (Xeka 7, Bamba 10, 74) Bordeaux - Monaco 2-1 (Kamano 48-11m, 90+2 / Pellegri 63) Marseille - Rennes 2-2 (Ocampos 54, Bensebaini 72-ag / Bourigeaud 38