SUDAR TITANA / Sva tri hrvatska trenera bila su u akciji na Bliskom istoku: Evo kako se Bišćan proveo na gostovanju kod Bilića

Sva tri naša trenera u akciji su bili ovog petka

15.12.2023.
18:03

U Saudijskoj Arabiji napokon su snage odmjerili hrvatski stručnjaci Slaven Bilić i Igor Bišćan. Obje momčadi koje vode naši treneri bile su u lošoj formi i pobjedom su tražile izlazak iz krize.

NIKAKO DA MU KRENE /

Bilićeva momčad u evidentnoj krizi, peto kolo u nizu bez pobjede: Radovao se zato bivši kapetan Dinama

Ipak, to se nije dogodilo jer je susret završen neriješenim rezultatom 1-1 (1-0). Domaći Al Fateh poveo je u 15. minuti preko Batne, a Bišćanov Al Shabab do boda je došao pogotkom u 58. minuti (Radif).

Bilićev Al Fateh sada se nalazi na 6. mjestu prvenstvene ljestvice sa 25 bodova, a Al Shabab Igora Bišćana sada je 11. sa 18 osvojenih bodova.

Nije to bio jedini okršaj Hrvata ovog petka. Naime, Al Raed kojeg trenira Igor Jovićević igrao je protiv Damaca u čijim redovima nastupa Domagoj Antolić, a gosti su slavili (0-1) pogotkom N'Koudoua u 42. minuti.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice.