NIKAKO DA MU KRENE / Bilićeva momčad u evidentnoj krizi, peto kolo u nizu bez pobjede: Radovao se zato bivši kapetan Dinama

Damac za koji je cijelu utakmicu odigrao bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić je s 3-1 pobijedio Al-Ittihad

7.12.2023.
18:32

Al Fateh kojeg s klupe vodi Slaven Bilić je u krizi. Naime, peto kolo u nizu ostali su bez pobjede u prvenstvu Saudijske Arabije.

REAGIRAO /

Kustić pozdravio odluku Vlade ':Ovo je iznimno važan korak prema gradnji novog stadiona Maksimir'

REAGIRAO /

U 16. kolu izgubili su kod Al Hazema 2-0, što im je četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Za pobjedu domaćina zabili su Bruno Viana u 5. i Toze u 14. minuti.

Al Hazem je posljednja momčad lige s 11 bodova, dok je Al Fateh sedmi s 24 boda.

Damac za koji je cijelu utakmicu odigrao bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić je s 3-1 pobijedio Al-Ittihad. N'Koudou je pogađao u 12. i sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, dok je za goste strijelac bio Hamdallah u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Pobjedu domaćina autogolom je potvrdio Grohe u 46. minuti.

Damac je šesti s 24 boda, dok je Al Ittihad četvrti s 28.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.