TEŠKO STEČENA POBJEDA / Barišić iz slobodnog udarca pogodio za slavlje Rangersa: Vatreni je bio heroj, Čolaku mrvice u teškoj pobjedi

Rangersi su slavili pogotkom hrvatskog reprezentativca

4.2.2023.
18:48

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Rangers u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Ross Countyja u susretu 25. kola škotskog prvenstva.

IDE IH /

Hit Bundeslige bez našeg Juranovića došao do nove pobjede i prvog mjesta na ljestvici: Nije bio dan za Hrvate

IDE IH /

Barišić je u 75. minuti izveo slobodn udarac koji se odbio od nekoga od gostujućih igrača i prevario vratara te odsjeo u mreži za konačnih 2-1.

Bio je to prvi ovosezonski prvenstveni pogodak Barišića.

Prethodno je Rangers poveo preko Tillmana (45+2), a na 1-1 poravnao je White (65).

Barišić je odigrao čitav susret za Rangers za koji je Mirko Antonio Čolak u igru ušao u 83. minuti.

Ovom pobjedom drugi Rangers je zadržao kakav-takav priključak s vodećim Celticom, sada ima 61 bod, šest manje uz utakmicu više od svog najvećeg rivala.