EUROPA LIGA OSMINA FINALA / Barcelona kiksala na svom terenu i čeka ju pakao u uzvratu. Atalanta i Bayer odigrali fantastičnu utakmicu

Na domaćem terenu se mučila Barcelona protiv Galatasarayja

10.3.2022.
23:16

Odličnu i zanimljivu su prvu utakmicu osmine finala Europske lige, u Bergamu, odigrali Atalanta i Bayer iz Leverkusena. Domaći sastav je pobijedio s 3-2.

Nezaustavljivi su za Bayer bili Kolumbijac Muriel i Ukrajinac Malinovskij koji su zaslužni za sve domaće pogotke. Muriel je zabio dva i jednom asistirao, dok je ukrajinski nogometaš postigao jedan pogodak uz dvije asistencije. No, zaslugama Aranguiza i Diabyja klub iz Leverkusena ima aktivan rezultat kojeg će pokušati nadoknaditi u uzvratu, na domaćem terenu. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić nije ulazio u igru za Atalantu.

Na domaćem terenu se mučila Barcelona protiv Galatasarayja. Katalonci nisu uspjeli slomiti tursku momčad. Završilo je 0-0 i drama se seli na vrući istanbulski stadion.

NAPETO BOME /

Kaotična utakmica u Beogradu. Partizan doživio svjetski debakl, na tribinama se sukobili Grobari i zloglasni Nizozemci

Barišić nije igrao

Lijepu pobjedu od 2-0 ostvarila je Braga protiv Monaca na domaćem terenu. Portugalci su zabijali na početku (Abel Ruiz u 3.) i na kraju susreta (Vitor Oliveira u 89.).

Veliki korak prema četvrtfinalu napravio je Rangers koji je na domaćem terenu svladao Crvenu zvezdu 3-0. Već nakon 15 minuta bilo je 2-0 za Škote (Tavernier i Morelos), a gosti su u prvom poluvremenu, kod 0-2, propustili realizirati jedanaesterac. Hrvatski nogometaš Borna Barišić ostao je na klupi za pričuve Rangersa tijekom cijelog susreta.