ATLETICO MADRID IZBORIO TEŠKU POBJEDU: / Deportivo propustio sjajne prilike, Gameiro jedini strijelac

Teška pobjeda trenutačno druge momčadi u Španjolskoj

1.4.2018.
22:47

Nogometaši Atletica slavili su u 30. kolu Primere na svojoj Wandi Metropolitani protiv Deportiva s 1-0 i učvrstili se na drugoj poziciji. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Kevin Gameiro iz penala u 34. minuti, a gosti iz La Corune su propustili nekoliko sjajnih prilika te su mogli čak i pobijediti.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko nije bio u sastavu Atletica, koji je drugi s 67 bodova, devet manje od vodeće Barcelone, te četiri više od trećeplasiranog Reala.

Deportivo se bori za ostanak, predzadnji je s 20 bodova i osam bodova ga dijeli od spasa. U ranijim utakmicama istaknula se Valencija koja se pobjedom kod Leganesa (1-0) priključila madridskim klubovima na vrhu. Pogodak Rodriga u 62. minuti donio je "Šišmišima" priključak na četvrtom mjestu, sa samo bodom manje od trećeplasiranog Reala.

Razočarao je Villareal koji je izgubio kod "fenjeraša" Malage s 0-1.