ARSENAL IZBORIO POLUFINALE FA KUPA: / Ceballos u sudačkoj nadoknadi spasio Topnike novog debakla

U nedjelju se igraju još dvije utakmice četvrtinala FA kupa

28.6.2020.
16:26

Nogometaši Arsenala plasirali su se u polufinale FA Kupa nakon što su na gostovanju svladali Sheffield United s 2:1.

MANCHESTER UNITED PRVI POLUFINALIST FA KUPA: /

Crveni vragovi tek u produžecima slomili Norwich

Pobjedonosni pogodak djelo je španjolskog nogometaša Danija Ceballosa, koji ovu sezonu za Topnike igra na posudbi iz Real Madrida.

Na rasporedu još dvije utakmice

Arsenal je poveo 25. minuti kada je Nicolas Pepe postigao vodeći gol iz jedanaesterca, a Sheffield izjednačili pred sam kraj susreta. David McGoldrick je u 87. minuti poravnao rezultat, a Ceballos je samo četiri minute kasnije postavio konačnih 2:1.

Polufinale FA Kupa još su jučer osigurali nogometaši Manchester Uniteda, a u nedjelju se igraju još dvije utakmice četvrtinala - Leicester i Chelsea te Newcastle i Manchester City.