IZJAVA NAKON UTAKMICE / Ante Čačić progovorio o odlascima: 'Livaković može otići iz Dinama, a Ademi...'

Pobjegli su drugoplasiranom Hajduku na sedam bodova prednosti, a trener Ante Čačić je nakon utakmice podijelio svoje razmišljanje

28.1.2023.
20:26
Igor Soban/PIXSELL

Nogometaši Dinama pobijedili su na Maksimiru, u susretu 19. kola HNL-a, Lokomotivu s 2-1 te su pobjegli drugoplasiranom Hajduku na sedam bodova prednosti. Trener Ante Čačić je nakon utakmice podijelio svoje razmišljanje.

ZANIMLJIVA UTAKMICA /

Dinamo skoro ispustio pobjedu protiv Lokomotive: Pivarić probio Livakovića, ali i mrežu

"Gledali smo pravu natjecateljsku utakmicu koja je bila očekivano teška. Izuzetno dobro smo odradili prvih 45 minuta, falio nam je još koji gol i možda smo se energetski dosta potrošili.

Oni su u drugom poluvremenu bili bolji, ali zahvaljujući Livakoviću nisu došli do izjednačenja. Stajali smo predaleko od igrača i na kraju su mogli doći do boda, ali moram biti zadovoljan znajući koje smo probleme u momčadi imali", rekao je.

Komentirao je i crveni karton kojeg je zaradio Josip Mišić.

"Nisam vidio, ali sudac je bio blizu i treba mu vjerovati. Mišić je zakasnio u tom startu i to je to. Vidjet ćemo tko će igrati umjesto njega. Dugi je tjedan do sljedeće subote i utakmice".

Dotaknuo se i priča oko Arijana Ademija i priča o njegovom odlasku.

"Bio sam jasan prije deset dana. Jedini tko može otići je Livaković, svi drugi ostaju. Ne bismo ga pustili bez obzira kakve su ponude. Ne možemo pustiti kapetana jer držim da nam je i dalje prijeko potreban".