ČUDESNI KRAMARIĆ PRIBLIŽIO HOFFENHEIM LIGI PRVAKA: / Hrvat odigrao utakmicu života u Bundesligi

Kramarić zabio tri gola

27.4.2018.
22:20

Sjajni hrvatski napadač Andrej Kramarić u petak je zabio tri gola u dresu njemačkog prvoligaša Hoffenheima i to u jednoj od ključnih utakmica za svoj klub, protiv Hannovera. Hoffenheim se, naime, bori za četvrto mjesto Bundeslige i Ligu prvaka. Bivši nogometaš Dinama i Rijeke odigrao je, možemo to slobodno konstatirati, utakmicu života u Bundesligi.

KRAMARIĆ ASISTENT U HOFFENHEIMOVOJ PETARDI LEIPZIGU: Kovačev Eintracht novim porazom ugrozio Europu

Krama je pogodio mrežu u 16. minuti utakmice za 1-0 protiv Hannovera u 32. kolu Bundeslige i tako najavio svoju fantastičnu noć...

Hrvat je poslao loptu u prazan gol s nekoliko metara nakon velike greške gostujuće obrane i asistencije Gnabryja. Hannover je golom Karamana izjednačio već u 24. minuti, a Kramarić je zabio u 50. minuti za 2-1 i to nakon što mu je lopta sjajno sjela na volej.

Lopta je bila prošla kroz šumu igrača i Krama je zakucao loptu kraj lijeve stative, ostavivši golmana bez šansi.

Potezom je Kramarić bacio domaće navijače u trans i širom im otvorio vrata najelitnijeg svjetskog klupskog nogometnog natjecanja.

U 83. minuti, Kramarić je zabio za 3-1. Primio je loptu na rubu šesnaesterca, primjetio da je golman izašao s gola te ga je lagano prebacio za točku na i svoje uistinu velike večeri.

Prvi mu je to hat-trick u Bundesligi. Vatreni je ove sezone na ukupno 12 golova za Hoffenheim.

Kramarić je odigrao čitavu utakmicu za Hoffenheim koji je ovom pobjedom stigao na četvrto mjesto ljestvice sa 52 boda, jednim više uz utakmicu više od petog Bayera iz Leverkusena koji će u subotu ugostiti Stuttgart.

Hannover je 13. sa 36 bodova. Bayern je još ranije osigurao novi naslov prvaka sa 78 bodova, 22 više od drugog Schalkea 04.