OGLASIO I LUKA / Ancelotti hvali kapetana Modrića: Real Madrid napisao je samo dvije riječi za Luku

3.9.2023.
9:29

U dvoboju 4. kola Primere Real je na Bernabeu svladao gradskog rivala Getafe s 2-1 i ostao maksimalan na čelu ljestvice.

EURONOGOME /

Real do pobjede u 95., sjajno Lukino dodavanje, u Bundesligi Beljo strijelac, Kramarić asistent

Za Kraljeve je ovo bila prva domaća utakmica ove sezone i to na renoviranom Santiago Bernabeu u koji je uloženo 400 milijuna eura, a kompletna obnova trajala je tri godine.

Real je do pobjede došao iznimno teško, golom Judea Bellinghama u petoj minuti sudačke nadoknade. Mladom Englezu to je peti gol sezone pa vodi na ljestvici strijelaca Primere. Prije toga je Getafe poveo pogotkom Borje Mayorala u 11. minuti, a Real je poravnao preko Joselua u 47. minuti, nakon akcije koju je pokrenuo Luka Modrić.

Modrić je kao kapetan igrao do u 77. minute, a nakon utakmice pohvalio je ga je trener Carlo Ancelotti, baš kao i Tonija Kroosa.

"I dalje su najbolji, s kim da ih uspoređujem? Za mene su najbolji i točka. Oni će i dalje biti vrlo važni, za pozitivne rezultate, ali i kako bi ova mlada momčad mogla pošteno napredovati", rekao je Talijan.

Real je nakon utakmice objavio fotografiju Modrića uz samo dvije riječi: "Naš mađioničar".

Luka je pak napisao: "Povratak kući."

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.