UZNEMIRUJUĆI PRIZOR / Bayernov superstar ostao bez dva zuba nakon žestokog starta, sve javno pokazao

On je u 15. minuti stradao u sudaru s  Raphaelom Guerreirom i napustio igru nedugo nakon toga

9.3.2024.
21:49

Nogometaši Bayerna uspješno su odradili domaći posao u 25. kolu njemačke Bundeslige te su na svojoj Allianz Areni svladali Mainz s čak 8-1.

GOLIJADA U MUNCHENU /

Bayern do vrha napunio mrežu Mainza, hat-trick Kanea

Igru je na samom početku utakmice morala napustiti jedna od najvećih zvijezda Bayerna, Kanađanin Alphonso Davies, koji je u 15. minuti stradao u sudaru s  Raphaelom Guerreirom i ostao bez dva zuba. Iz igre je izašao tri minute nakon toga.

Davies se nakon utakmice javio na Instagramu i pokazao što mu se dogodilo.

Veliki put prema tri boda Bayern je prevalio nakon prvog poluvremena kada je vodio 3-1, odnosno, nakon manje od dvadeset minuta kada je već zabio dva pogotka. Strijelci su bili Kane u 13. i Goretzka u 19. minuti. Amiri je nakon pola sata igre smanjio na 1-2, ali se na odmor otišlo s dva gola plusa na strani Bayerna nakon novog gola Harryja Kanea kojeg je dao u sedmoj minuti nadoknade. U nastavku su redom gostujuću mrežu pogađali MuellerMusiala Gnabry, a sve je simbolično zaključeno golovima igrača koji su i započeli veliki niz. Kane je zabio još jedan u 70. te Goretzka u 92. minuti. Bayern sada ima sedam bodova manje od vodećeg Bayera, ali je klub iz Leverkusena odigrao utakmicu manje.