A MI SMO MISLILI DA SU NAŠI SUCI NAJGORI: / Talijan tri puta promijenio odluku u rimskom derbiju!

5.12.2016.
7:45
Screenshot

U jednom od najvećih nogometnih derbija talijanskog nogometa Roma je kao gost pobijedila gradskog suparnika Lazio 2-0 upisavši četvrtu uzastopnu pobjedu u "Derbyju della Capitale".

Romi su pobjedu donijeli Nizozemac Kevin Strootman golom u 64. minuti i Belgijanac Radja Nainggolan pogotkom u 77. minuti.

Posebno zanimljiv trenutak zbio se nakon pola sata igre. Naime sudac Luca Banti ušao je u anale jer je tri puta promijenio odluku nakon duela Peresa i Biglie (Lazio). Nogometaš Rome ostao je na zemlji, a sudac je pokazao da se igra nastavi. Potom je na znak pomoćnog suca promijenio mišljenje te je pokazao na penal.

Nakon što je došlo do gužve, opet je promijenio odluku te je umjesto penala za Romu dosudio slobodan udarac s ruba kaznenog prostora.