jednosmjerna utakmica /

Njemačka prejaka za Srbiju: Domaćini uvjerljivom pobjedom zasjeli na prvom mjesto skupine

17.1.2019.
19:52
AP Images

U posljednjem kolu skupine A na Svjetskom rukometnom prvenstvu Njemačka je uvjerljivom pobjedom protiv Srbije privremeno zasjela na prvo mjesto ljestvice i u drugi krug će prenijeti tri boda.

U posljednjem susretu grupne faze jedan od domaćina dominirao je od samog početka susreta i na kraju slavio s visokih plus osam (31:23).

Srbi su se pokazali kao tvrd orah ali samo do pred kraj prvog poluvremena. Krajem prvog dijela Nijemci prvi put dolaze do velike razlike od plus četiri i poluvrijeme završava s prednošću 16:12.

U nastavku susreta mirno su održavali svoju stečenu prednost, a sredinom drugog dijela dolaze do prednosti od devet razlike i tu je priči bio kraj.

Nijemce je do pobjede predvodilo lijevo krilo Matthias Musche s učinkom 5/7, dok se u redovima Srbije najviše istaknuo Nemanja Ilić sa šest pogodaka.

Propustili ste utakmicu? Sve snimke utakmica možete besplatno pogledati u RTLplay digitalnoj videoteci