LOŠA PREDSTAVA IVICE / Nezaustavljivi Feuz opasno prijeti Kosteliću

Vodeći skijaš u Svjetskom kupu Ivica Kostelić zauzeo je 29. mjesto u spustu na stazi u Krasnajoj Poljani, gdje će se za dvije godine održati natjecanja u alpskom skijanju na Zimskim olimpijskim igrama, te je osvojio dva boda u borbi za obranu velikog Kristalnog globusa kojega je osvojio lani. Za pobjednikom, Švicarcem Beatom Feuzom Kostelić je zaostao 2.67 sekundi.

11.2.2012.
14:09

Drugo mjesto u Krasnajoj Poljani zauzeo je Kanađanin Benjamin Thomsen sa 27 stotinki zaostatka za Feuzom, a treće Francuz Adrien Theaux sa 59 stotinki slabijim vremenom od Švicarca.

Preostala dva hrvatska predstavnika, Natko Zrnčić-Dim i Tin Široki nisu uspjeli osvojiti bodove. Zrnčić-Dim je zauzeo 42. mjesto sa 4.57 sekundi zaostatka, a Široki 46. mjesto sa 7.63 sekunde iza Feuza.

U ukupnom redoslijedu Svjetskog kupa Kostelić je vodeći sa 943 boda, dok je na drugo mjesto stigao Feuz sa 893, a treći Austrijanac Marcel Hirscher ima 825.

U nedjelju se u Krasnajoj Poljani vozi super-kombinacija.