STRAŠNO /

Navijaču eksplodirao u ruci pojačani topovski udar iz kućne radinosti Torcide

U pitanju je jedno od pirotehničkih sredstava koje ultrasi Hajduka, uz baklje, često koriste na utakmicama. Svake godine topovski udar im je sve jači i jači

Silvijo Maksan

Najviše voli raditi intervjue sa sportašima, odličan novinar i 'pravi terenac'

21.9.2024.
22:37
Zvonimir Barisin/PIXSELL

Rezultatom 4-1 Hajduk je pobijedio Goricu na Poljudu u utakmici 7. kola SuperSport HNL-a, međutim trijumf Bijelih, vrijedan prvog mjesta na ljestvici HNL-a, ostao je u sjeni teškog incidenta.

HAJDUK - GORICA 4-1 /

Bijeli na krilima svog 16-godišnjeg supertinejdžera i Livaje odjurili do prvog mjesta HNL-a

Tijekom drugog poluvremena na sjevernoj tribini splitskog stadiona, tamo gdje stoluje Torcida, jednom navijaču u ruci je eksplodirao topovski udar. Prema Indexu, teško mu je nastradao prst.

U pitanju je jedno od pirotehničkih sredstava koje ultrasi Hajduka, uz baklje, često koriste na utakmicama. Svake godine topovski udar im je sve jači i jači. Vidjeli smo nedavno na derbiju u Maksimiru kako je odvalio plastičnu konstrukciju i odbacio je daleko na tartan stazu i prava je sreća bila što nikog nije pogodila. Pretpostavljamo da je ovo bio jedan takav topovski udar iz kućne radinosti Torcide...

Želimo nesretnom navijaču brz i uspješan oporavak. Ne ponovimo se više nikad nikom.

Nogometaši Hajduka su s uvjerljivih 4-1 (1-1) pobijedili Goricu na Poljudu u utakmici 7. kola hrvatskog prvenstva i ponovno zasjeli na čelno mjesto ljestvice.

Gorica je povela u 5. minuti autogolom Dominika Prpića. Hajduk je izjednačio u 11. minuti, a strijelac je bio 16-godišnji Bruno Durdov. Isti je igrač u 55. minuti doveo Hajduk u vodstvo od 2-1. Dvostruki asistent Marko Livaja je u 71. minuti realizirao kazneni udarac za 3-1, a u 73. minuti je Niko Sigur.