MODRIĆ POBJESNIO NA ZVIJEZDU PERUA: / Vatrenu rukama odgurnuo suparnika, krcate tribine zviždale kapetanu Hrvatske

Kapetan Modrić u jednom je trenutku izgubio strpljenje.

24.3.2018.
9:56
Screenshot

Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila je od Perua s 2:0 u pripremnom susretu koji se igrao na stadionu Hard Rock u Miamiju. Peru je poveo u 12. minuti. Ćorluka je loše izbio loptu, a jednako loše je reagirao i Strinić poklonivši loptu Carrillu koji je pucao sa 18 metara. Lopta je na putu do gola okrznula Vidu i malo promijenila smjer i završila u mreži.

OČAJNI VATRENI NA HARD ROCK STADIONU: /

Hrvatska otvorila američku turneju neugodnim porazom od Perua

Na otvaranju drugog dijela Peru je zabio i drugi pogodak. Farfan je nakon dubinske lopte pobjegao Vidi i krenuo prema Subašiću. Hrvatski vratar obranio je njegov pokušaj, no Flores je odbijanac lakoćom pospremio u mrežu.

Priliku za povratak Vatreni su dobili u 75. minuti kada je Peru ostao s igračem manje nakon što je isključen Yotun, no nisu uspjeli postići pogodak.

Ta je situacija izazvala negodovanje s tribina. Modrić je odgurnuo Yotuna jer ga je ometao kada je htio izvesti slobodan udarac, a na kraju je Peruanac kažnjen i isključen na nezadovoljstvo peruanskih navijača. (VIDEO OD 2:20)