šokantan kraj utakmice / Marokanci autogolom u 5. minuti sudačke nadoknade darovali Iranu tri boda na početku SP-a

U vrlo lošoj utakmici i u preopreznoj igri, pogotovu u drugom poluvremenu, Iranci su došli do pobjede sretno, autogolom igrača njemačkog drugoligaša St. Paulija Bouhaddouza u zadnjim sekundama susreta

15.6.2018.
19:23
AP Images

U prvom susretu B skupine Svjetskog prvenstva u Sankt Peterburgu su nogometaši Irana svladali Maroko s 1-0 (0-0) autogolom Aziza Bouhaddouza u petoj minuti sudačke nadoknade.

U vrlo lošoj utakmici i u preopreznoj igri, pogotovu u drugom poluvremenu, Iranci su došli do pobjede sretno, autogolom igrača njemačkog drugoligaša St. Paulija Bouhaddouza u zadnjim sekundama susreta. Maroko je više napadao na utakmici, ali je najbolju priliku promašio Iranac Azmoun u 43. minuti.