TRENUTAK GENIJALNOSTI / Majstorija Ronalda za nova tri boda Reala

Real bez ozlijeđenih Angela Di Marie i Karima Benzeme nije briljirao protiv borbenog Raya, koji je u prvom poluvremenu propustio priliku utakmice.

26.2.2012.
18:40

MADRID - Real Madrid nastavlja s pobjedama u Primeri nakon što je u 25. kolu slavio u malom gradskom derbiju kod Rayo Vallecana s 1:0, te je izjednačio kupski rekord s devet uzastopnih gostujućih pobjeda.

Jedini pogodak na utakmici zabio je petom CristianoRonaldo u 54. minuti, a Portugalcu je to 29. prvenstveni pogodak, te je vodeći na ljestvici strijelaca s dva više od LeaMessija. Real bez ozlijeđenih AngelaDiMarie i KarimaBenzeme nije briljirao protiv borbenog Raya, koji je u prvom poluvremenu propustio priliku utakmice. Real opet ima 13 bodova više od Barcelone, koja večeras gostuje kod Atletico Madrida.

U drugoj utakmici Villarreal i Athletic Bilbao su igrali 2:2. Pogotke su za domaćina dali Marcos Senna (10) i Nilmar (68), a za goste iz Bilbaoa FernandoLlorente (62) i MarkelSusaeta (66).