UDARAC LAKTOM / Zubac nokautirao prgavog Greena, ovaj ostao ležati pola minute dok se igralo

Privukao je Zubac za vrijeme susreta pozornost na sebe s nekoliko izvanrednih poteza, no scena o kojoj se najviše priča je ona u kojoj je Green ostao ležati

15.2.2024.
11:01

Ivica Zubac ostvario je 14. double-double sezone u pobjedi svojih LA Clippersa protiv Golden State Warriorsa 130:125. Najbolje je to izdanje hrvatskog centra nakon ozljede. Za 28 minuta provedenih na parketu zabio je 13 uz tri asistencije i 10 skokova te je uz Jamesa Hardena bio najbolji u momčadi. Imao je Zubac i dvije blokade, dvije ukradene i tri izgubljene lopte, a Clippersi su do pobjede došli serijom 17:2 u posljednjoj četvrtini. Dario Šarić je za Warriorse igrao samo šest minuta.

BILO JE TU SVEGA /

NBA utakmica Babinih Knicksa se ponavlja? Povijest pamti neke kontroverzne odluke

Privukao je Zubac za vrijeme susreta pozornost na sebe s nekoliko izvanrednih poteza, no scena o kojoj se najviše priča je ona u kojoj je Zubac u borbi za loptu, u skoku nehotično laktom u lice udario Draymonda Greena, a ovaj je ostao ležati gotovo pola minute dok se oko njega nastavila igra. Ležao je Green sve dok njegov trener Steve Kerr nije pozvao time-out.

Bojan Bogdanović zbog problema s listom koji ga muči cijelu sezonu nije bio na raspolaganju New York Knicksima, koji su izgubili i treću utakmicu od razmjene s Detroitom. Luka Šamanić dobio je samo dvije i pol minute u visokom porazu Utah Jazza od LA Lakersa 138:122 te u to vrijeme pogodio jednu tricu i uhvatio jedan skok.