Clippersima LA / Zubac napunio statistiku u porazu od gradskih rivala: 17 poena i sedam skokova

Clippersi, peta momčad Zapadne konferencije, uvjerljivo je svladala Lakerse za koje igra Ivica Zubac, rezultatom 133-109

22.3.2017.
8:11

Ivica Zubac bio je učinkovit u porazu njegovih Lakersa protiv Clippersa u u derbiju dviju momčadi iz Los Angelesa, čije rivalstvo seže sve do 70-ih godina prošlog stoljeća.

Hrvatski centar dobrano je napunio statistiku. Na parketu je proveo 35 minuta, postigavši 17 poena (šut za dva 8/14) uz sedam skokova, tri asistencije te po jednu ukradenu loptu i blokadu.

Doduše, njegovi Lakersi nisu imali previše šansi protiv Clippersa. Na poluvremenu je bilo čak -30, a do kraja utakmice su Clippersi dodatno napunili koš Lakersa, zabivši ukupno 133 poena. Krajnji rezultat bio je 109-133.