UTAKMICA KAKVU VEĆ DUGO NISMO ODIGRALI: / Pogledajte kako su naši košarkaši razmontirali Grčku i oduševili svijet

Hrvatska košarkaška reprezentacija plasirala se u finale kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre, a do finala u Torinu stigla je nevjerojatnom utakmicom.

8.7.2016.
20:13

Ne sjećamo se kad je hrvatska zadnji put odigrala takvih uvodnih 12 minuta susreta. To je bilo možda i najboljih 12 minuta u posljednjih deset godina. Sve što su zamislili, izabranici su u tom razdoblju i ostvarili, što je rezultiralo s nevjerojatnih +24 (37-13).

KOŠARKAŠI U DELIRIJU NAKON UTAKMICE ZA PAMĆENJE: /

'Ovo je drugačija Hrvatska'

Imali +24 koša viška

Hrvatski košarkaši su već nakon manje od tri minute susreta imali 10-3. Nakon 12 minuta imali su 24 poena prednosti (37:13), da bi Grci sredinom treće četvrtine uspjeli prvi put povesti (46:48). Ipak, na kraju je Hrvatska sjajnom obranom uspjela zaustaviti Grke i pobjedom 66:61 izboriti okršaj s boljim iz dvoboja domaćina Italije i Meksika.

Pogledajte kako je to u petak poslijepodne izgledalo u Torinu...