Poraz za porazom / Sezona iz noćne more za Lakerse: Navijači počastili LeBrona zvižducima nakon izgubljene lopte

Naime, pri rezultatu od 72-53 za Pelicanse, LeBron je netočno dodao loptu iz niskog posta i poslao ju izvan terena.

28.2.2022.
18:58
AP Images

Los Angeles Lakersi sinoć su izgubili 123-95 od New Orleans Pelicansa, a najgori trenutak utakmice za domaću ekipu bio je kada je LeBron James izgubio loptu, a navijači su ga ispratili zvižducima.

NBA VEČER /

Fantastična utakmica Zubca, blokadom donio pobjedu Clippersima

NBA VEČER /

Naime, pri rezultatu od 72-53 za Pelicanse, LeBron je netočno dodao loptu iz niskog posta i poslao ju izvan terena. Publika u nedavno preimenovanoj Crypto.com areni nije bila sretna, pa je Jamesa ispratila s glasnim zvižducima.

Momčad Lakersa nikako ne može pronaći idealni ritam nakon što imaju samo 27 pobjeda i 33 poraza u ovoj sezoni. Prije samo dvije godine Lakersi su, predvođeni Jamesom i Davisom, osvojili NBA naslov.

Trenutno su deveti na Zapadnoj konferenciji, s malom prednošću ispred New Orleansa i Portlanda koji su na 10. i 11. mjestu u konfererenciji. Prvih šest momčadi konferencije ima direktni plasman u doigravanje, dok iduće četiri ekipe igraju kratki turnir za preostala dva mjesta.

Pelicansi su svladali Lakerse na krilima nevjerojatne treće četvrtine, gdje su razbili Lakerse s rezultatom od 44-25. James i njegov suigrač Russell Westbrook imali su svaki po sedam izgubljenih lopti do kraja treće četvrtine.