HEZONJA OPET LETIO: / Super Mario beskoristan za tri poena, ali atraktivan u napadima na obruč

Mario Hezonja i Ante Žižić jedini su Hrvati koji su u noći na utorak izlazili na parkete u NBA ligi

10.4.2018.
8:41
Screenshot

Beskoristan iza crte za tri poena i atraktivan u napadu iz kontri i formiranih akcija bio je Mario Hezonja u novom porazu Orlando Magica koji je ovaj put stigao na gostovanju kod Milwaukee Bucksa. Domaćin je slavio rezultatom 102-86 i to bez prve zvijezde Giannisa Antetokounmpa, ali s raspoloženim Ericom Bledsoeom koji je stigao do triple-doublea ubacivši 20 koševa uz dvanaest skokova i jedanaest asistencija.

Hezonja je odigrao 30 minuta za poraženu momčad, promašio sve što je pokušao pogoditi za tri poena (0-6), a akcije za dvicu završava atraktivno i silovito.

Ukupan šut iznosio mu je 5-12, a napadačkom učinku dodao je pet skokova.

Wolvesi i Nuggetsi za osmo mjesto

Žižiću je pripala tek minuta u 123-109 pobjedi Cleveland Cavaliersa kod New York Knicksa. Iskoristio ju je za dva poena. Najbolja momčad Centralne divizije četvrtu uzastopnu godinu stigla je do 50 ili više pobjeda u osnovnom dijelu sezone i sad predvođena učinkom LeBrona Jamesa. Sa 26 koševa, jedanaest asistencija i šest skokova ponajbolji košarkaš današnjice vodi je Cavse do slavlja prepustivši naslov najboljeg strijelca utakmice ipak Kevinu Loveu koji si je dao oduška za tricu (6-13) i ogled završio s 28 poena.

Momčadi su popunile sva mjesta za nastavak sezone izuzev osme pozicije Zapada. Konkuriraju za tu poziciju Minnesota Timberwolvesi i Denver Nuggetsi s identičnim omjerom 46-35. Nevjerojatno, o mjestu u doigravanju odlučit će međusobnim srazom u posljednjoj utakmici sezone. Domaćin je u Target Centru Minnesota.