CHRISTMAS BABO / Bogdanović sjajnim potezom poslao obranu Mavericksa 'po burek', pogledajte što im je napravio

Imao je Bogdanović briljantnih poteza u ovoj utakmici. Zabio je 25 poena za samo 25 minuta na terenu

26.12.2021.
8:57

Bojan Bogdanović i Utah Jazz upisali su novu pobjedu protiv Dallas Mavericksa u posljednjoj utakmici bogatog božićnog NBA programa. Jazzeri su slavili rezultatom 120:116, a Babo je jednostavno briljirao.

Zabio je 25 poena za samo 25 minuta na terenu. gađao je iz igre 9-14, od čega 4-8 za tri poena. Odličnom šuterskom učinku dodao je četiri skoka te po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

NBA BLAGDANSKI SPEKTAKL /

Bojan Bogdanović briljirao za Božić, Warriorsi slavili u derbiju Zapada, Harden rušio Lakerse

Imao je Bogdanović briljantnih poteza u ovoj utakmici. Već na početku sjajnom je varkom poslao Dwighta Powella po burek i jogurt, a onda je i majstorski završio akciju na obruču, tako da ne napravi prekršaj u napadu koji je pokušao isprovocirati Jalen Brunson.

Bogdanovićev sjajan potez možete pogledati OVDJE.

Mavericksi morali bez Dončića

Donovan Mitchell zabio je 33 poena i tako predvodio Utu do pobjede, dok su kod Dallasa najbolji bili Jalen Brunson i Kristaps Porzingis - obojica su zabili po 27 poena.

Ne baš dobra okolnost za Maverickse bila je da nisu u ovoj utakmici imali Luku Dončića, koji je morao u covid-protokol. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.