CRO COP UOČI FINALA POSLAO PORUKU NAVIJAČIMA: / 'Hvala svima koji me nisu otpisali u startu'

Hrvatski majstor borilačkih vještina Mirko Cro Cop Filipović izborio je veliko finale Rizinova Grand Prix turnira koji se održava u Tokiju.

31.12.2016.
8:37
Facebook/Stipe Drviš

U borbi s estonskim divom Barutom slavio je tehničkim nokautom u 50. sekundi meča.

SPEKTAKL U JAPANU: /

Veličanstveni Cro Cop za samo 50 sekundi srušio estonskog diva i izborio veliko finale!

Poslije borbe se obratio fanovima putem Facebooka.

"Hvala svima. Još me čeka finalna borba protiv Aliakbarija. Dat ću sve što mogu pa kako bude! Hvala svima koji su vjerovali u mene i nisu me otpisali u startu", poručio je Cro Cop.

Iranac Amir Aliakbari slavio je u drugom polufinalu protiv Rusa Valentina Moldavskog jednoglasnom odlukom sudaca.

Aliakbari je dvostruki hrvački svjetski prvak u grčko-rimskom stilu, koji je zbog pada na dopinškom testu morao propustiti Olimpijske igre 2012. godine. Nakon što je sljedeće godine osvojio zlato na WP-u, ponovno je uhvaćen u dopingu i doživotno suspendira iz svih hrvačkih natjecanja.

U svijet MMA borbi prebacio se prošle godine i skupio četiri borbe bez poraza, a do polufinala je došao pobjedom protiv Heatha Herringa kojeg je dobio sudačkom odlukom. Stručnjaci smatraju da bi se Mirko lakše nosio sa 190 centimetara visokim i 116 kilograma teškim bivšim iranskim hrvačem.