Objavljen pretužan podatak; 'Njih dvojica su prošlost, stigli su novi kraljevi'

Više od desetljeća ovome nismo svjedočili

10.3.2021.
23:08

Francuskom PSG-u je i domaćih 1-1 protiv Barcelone bilo dovoljno za potvrdu pobjede 4-1 u dvoboju odigranom na Camp Nou. PSG je na Parku prinčeva poveo u 31. minuti pogotkom Kyliana Mbappea iz kaznenog udarca, dok je za 1-1 pogodio Leo Messi u 37. minuti. Argentinac je u samoj završnici prvog poluvremena propustio iskoristiti jedanaesterac za vodstvo, kad je njegov udarac obranio Keylor Navas, najbolji igrač PSG-a u uzvratu.

NESTVARAN GOL LIONELA MESSIJA: /

Čudesni Argentinac dao jedan od najljepših pogodaka u karijeri, o ovome će se još dugo pričati

Tako ćemo po prvi put nakon 2005. gledati četvrtfinale Lige prvaka bez Messija i Ronalda. Mnogi se stoga s pravom pitaju je li ovoj kraj njihove ere.

Norveški novinar, Jonas Giæver, koji piše među ostalim za FourFourTwo i Guardian, ustvrdio je kako je ovo kraj Messijeve i Ronaldove vladavine te kako je došlo doba novih kraljeva - Mbappea i Haalanda.

Preostala četiri kluba, uz Borussiju Dortmund, Porto, Liverpool i PSG, koja će se 19. ožujka naći u ždrijebu četvrtfinala Lige prvaka doznat ćemo sljedećeg utorka (16.3.) i srijede (17.3).